האגודה הישראלית לחקר יחסי עבודה

מחקר, הוראה ומדיניות בתחום יחסי העבודה

header header1

לגבי המאמרים ב"הארץ"

עבור גולשי האתר סופק קוד קופון

להלן הפירוט של המסלולים השונים המוצעים במסגרת הקופון:

  • מינוי חודשי – חודש ראשון ב- 4.90 ₪ והמשך ב- 31.90 ₪ לחודש (המחיר באתר הוא 39.90 ₪).
  • מינוי שנתי – חודש ראשון ב- 4.90 ₪ והמשך ב- 319 ₪ ל-11 חודשים (המחיר באתר הוא 399 ₪).

בכדי לממש את ההטבה, יהיה צורך להגיע לעמוד:
http://www.haaretz.co.il/promotions-page

ולהכניס בתיבה של "יש ברשותי קופון" את המילה: IIRRA"

יחסי עבודה ברשת בעברית - חיפוש

ביטול "זמן ההסתגלות": עובדי קריית הממשלה שובתים גם היום

עובדי קריית הממשלה בת"א ממשיכים בעיצומיםגם היום (א'), ולא תהיה קבלת קהל במשרד הפנים, רשות האוכלוסין ומעברי הגבול לשכת ת"א, מינהל מקרקעי ישראל, רשות המסים, משרד השיכון, המשרד להגנת הסביבה, שירות

התעסוקה, ומשרד הכלכלה.

העובדים מוחים על החלטת המדינה לבטל את "זמן ההסתגלות" שהוענק להם בהגעה וביציאה מבניין קריית הממשלה בעת ההגעה לעבודה. העובדים יפגינו היום בשעה 10:00 ברחבת קריית הממשלה.

מההסתדרות נמסר, כי "הצעדים הארגוניים הם על רקע הצעדים החד-צדדיים שנוקטות הנהלות המשרדים בגיבוי נציבות שירות המדינה, הפוגעים בעובדים המועסקים במקום".

חצופים ומפונקים, נמאסתם / דעה - ליאת רון

בניין קריית הממשלה (הידוע גם כמגדל הקריה או מגדל היובל), בפינת הרחובות קפלן-בגין בתל-אביב, ממוקם במתחם דרום הקריה, הסמוך למגדלי עזריאלי ולמתחם שרונה. עם הקמת הבניין ואכלוסו קיבלו עובדי המדינה במשרדים הממוקמים שם הטבה שנועדה למנוע מהם הפסד בגין פרק הזמן שלוקח להם להגיע לבניין, להיכנס אליו ולצאת ממנו, עקב עומסי התנועה במקום. מדובר בחצי שעה שבה העובדים בדרכים, בכניסה לבניין בבוקר או ביציאה ממנו בתום יום העבודה, אך פרק זמן זה נחשב לזמן עבודה עבורם בשכר.

לאחרונה החליטו הממונה על השכר באוצר, יחד עם נציבות שירות המדינה, על ביטול ההטבה, דבר שהצית את המחלוקת מול עובדי המדינה העובדים בבניין. אלה פתחו בשבוע שעבר בעיצומים, והם מאיימים כי יחריפו את הצעדים אם לא תוחזר ההטבה.

Original Source