האגודה הישראלית לחקר יחסי עבודה

מחקר, הוראה ומדיניות בתחום יחסי העבודה

header header1

לגבי המאמרים ב"הארץ"

עבור גולשי האתר סופק קוד קופון

להלן הפירוט של המסלולים השונים המוצעים במסגרת הקופון:

  • מינוי חודשי – חודש ראשון ב- 4.90 ₪ והמשך ב- 31.90 ₪ לחודש (המחיר באתר הוא 39.90 ₪).
  • מינוי שנתי – חודש ראשון ב- 4.90 ₪ והמשך ב- 319 ₪ ל-11 חודשים (המחיר באתר הוא 399 ₪).

בכדי לממש את ההטבה, יהיה צורך להגיע לעמוד:
http://www.haaretz.co.il/promotions-page

ולהכניס בתיבה של "יש ברשותי קופון" את המילה: IIRRA"

יחסי עבודה ברשת בעברית - חיפוש

פתרון פשוט לחידת העיסוק של נתניהו בתאגיד השידור

דוד שרן המסכן. אחת ממשימותיו של מנהל לשכת ראש הממשלה, במסע של הזוג נתניהו לאפריקה בחודש שעבר, היתה לגונן בגופו על צנעת חדר המיטות במטוס, קובייה שאוחסנה ב״אל על״ בתום הזמנה קודמת

דוד שרן המסכן. אחת ממשימותיו של מנהל לשכת ראש הממשלה, במסע של הזוג נתניהו לאפריקה בחודש שעבר, היתה לגונן בגופו על צנעת חדר המיטות במטוס, קובייה שאוחסנה ב״אל על״ בתום הזמנה קודמת ושכדרך רהיטים מורכבים — מי כמו נתניהו, שכעדותו ״התחיל בחנות״, יודע — קצת חרקה ושרקה בתנודות התעופה. בקשות צוות האוויר לארח בתא הטייס נוסעים מהירכתיים, העלולים לחלוף לצד דפנות חדר השינה בדרכם קדימה, נחסמו בגופו המסור של שרן. אולם לא היה די בנאמנותו, והוא פורש מאוכזב בלי להתמנות כמובטח למזכיר הממשלה.

גם ראש מטה לביטחון לאומי אין נתניהו מצליח למנות זה שנה. יש מתאם הפוך בין אריכות ימיו בשלטון לבין שרידות חצרו. עוזריו נופלים כזבובים על רצפת המטבח של גבירת בית קנאית לניקיון בקיסריה. תמיד חתר ליצור חומת אש, מיטת סדום, מול סביבתו, מיידית ופוליטית. לא לו לפעול כראשון בין שווים; הוא מוכרח להיראות משכמו ומעלה, ומאחר שאינו ניחן בשיעור קומה, מקוצצים הראשים שלצדו.

המכ״ם שלו סורק ומאתר ללא הרף מטרות שתמימותן הרגעית צופנת סכנה. אמנם נגזר שיהיה אי־פעם ראש ממשלה אחר, אך קץ כה ודאי הכרח לדחות.

גדעון סער, כעת בהפסקת אש מהפוליטיקה, הלך עם נתניהו בצר לו. סער, שהשתלם כעוזר ליועץ המשפטי לממשלה מיכאל בן־יאיר ולפרקליטת המדינה עדנה ארבל, התנדב לעזור לנתניהו בנופלו למעמד המרסק של חשוד בפלילים, מנחקרי יאח״ה. כשנתניהו התייבש בחדרי ההמתנה במשרדי סניגוריו, יעקב ויינרוט ויהודה וינשטיין, סער היה אתו, שותף למצוקתו, להכנותיו, להגנותיו.